3.kolo Dorost Baník:Oslavany 7:0 (4:0) Góly : 3x P.Hudec,1x Sakánek,Šrámek,Nekuža,Kazda

26.08.2012 22:06

Sestava:Jelínek,Vališ,Kratochvíl,Hudec M.(od 45.min Štěpánek),Barvíř,Kazda©,Sakánek,Šrámek(od 45min.Mrázek),Foral(od 45min. Nováček),Nekuža,Hudec

Baník:Oslavany 7:0 (4:0) Góly : 3x P.Hudec,1x Sakánek,Šrámek,Nekuža,Kazda

Zápas s Oslavany byl od začátku spíš bojem.V téměř kompletní sestavě a v ideálním počasí jsme oslavanské mužstvo zmáčkli pod tlak, který jsme celých 25 minut nedokázali využít.Pak se na naše kopačky konečně dostalo střelecké štěstí.D.Kazda krásnou individuální akcí po pravé straně naservíroval míč před branku soupeře,kde si na balon počkal Hudec Pavel a nekompromisní ranou pod břevno otevřel skore.Poté už se goly do soupeřovi branky valily jeden za druhým.Druhý gol opět po krásné akci našich záložníků následným centrem na malé vápno,usměrnuje hlavou do branky Sakánek.Po chvíli jsme vsítili třetí gol.Nedůslednost hostující obrany využívá opět Hudec Pavel.3:0! Ke konci poločasu si na centr Forala naběhl Šrámek a přesnou hlavou k tyči zvyšuje na poločasových 4:0.

Do druhého poločasu jsme museli udělat 3 změny v sestavě.Místo Hudce,Šrámka a Forala museli nastoupit hráči z lavičky.Jmenovitě Mrázek,Štěpánek a Nováček.

V mírně pozměněné sestavě se překvapivě skoro nic nezměnilo.Jen přibylo nepřesných přihrávek a faulů.Ale bojovnost našich borců neutuchala.Hlavně dvě akce opravdu stály za to.První si na sebe vzal Nekuža.Soooličkem z půlky hřiště si nachystal palebnou pozici a nekompromisní a nádhernou ranou do pravého vinglu nedal hostujícímu golmanovi šanci.Nádherný fotbalový okamžik.Poté se hra mírně vyrovnala .Hrozil i soupeř.Nejprve dalekonosnou ranou,která naštěstí letěla vedle a po druhé pak centrem,který se změnil v padající list do Jelínkovi svatyně.Naštěstí pro nás skončil tento centr nad břevnem.Ihned po odkopu našeho obránce se hra přesunula před branku hostů,kde svým důrazem vybojoval míč Nováček pro Hudce Pavla a ten střelou zvýšil na 6:0.Tím zkompletoval svůj hattrick.Malou chvíli potom nastala druhá paráda v podání Davida Kazdy.Ten si vzal míč na vlastním velkém vápnu.Solem až do malého vápna hostů udělal z oslavanských hráčů stojné kůly,aby poté svoje solo zakončil golem od levé tyče.Krásná akce ,která si golovou tečku plně zasloužila.

Poslední akci si pro sebe vzali oslavanští ,kteří se asi jedinou povedenou akcí dostali za naši obranu.Krásnou přihrávkou jejich záložníka se před Jelínkem ocitl osamocený útočník Oslavan a jen skvělým zákrokem si náš golman udržel čisté konto.Poté se zápas už jen dohrával s řadou nepřesností na obou stranách.